Kauppapaikka

Kauppapaikalle voit jättää golfaiheisen ilmoituksesi. Ilmoituksen jättäminen on maksutonta.

Ilmoitus on voimassa 1 kk:n ja se poistuu automaattisesti, ellei siitä ilmoiteta erikseen. Pyydämme myös ilmoittamaan, mikäli ilmoituksenne ei enää ole ajankohtainen.

Ilmoituksen julkaiseminen vaatii moderoijan hyväksymisen.

Pelioikeus halvalla

Pelioikeus kaudelle 2024

Hintapyyntö: 850€
Anna Ehrnrooth
anna.ehrnrooth@kolumbus.fi
0505535714

Myydään pelilippuja

Myydään pelilippuja

Hintapyyntö: pelilippuja 10kpl 40 e/kpl
Matti Rahkila
m.rahkila@dnainternet.net
0400-512100

Pelioikeus kaudelle 2024

Vuokrataan pelioikeus kaudelle 2024

Hintapyyntö: 1000
Jerry Kettunen
jerry.kettunen@hotmail.com
0400444615

Myydään tai vuokrataan

Myydään osake tai vuokrataan pelioikeus.

Hintapyyntö: 1000€
Unto Mäki-Kihniä
pihvivaunu@pihvivaunu.fi
0443563369

Ostan pelilippuja

Ostan pelilippuja (10 kpl). Tarjoa.

Catrine Nordström
tine.nordstrom@gmail.com
0405484161

Myydään putteri

Taylor Made Spider tour red. Putteria on jonkin verran käytetty, mutta hyvässä kunnossa.
Hintapyyntö 60€. Voin laittaa kuvia.
Putteri on Lohjalla.

Hintapyyntö: 60€
Raisa
Raisa.nummenpalo@hotmail.fi
050-3947732

MYYDÄÄN E -OSAKKEET

Myydään 1-2 kpl St. Laurencen E -osakkeita (nimetty pelioikeus tai 25 irtopelilippua). Hyvät osakasedut mm. kultakortti (nimetyllä pelioikeudella), ilmaiskierroksia yhteistyökentillä ja junior oikeudet! Vastikkeet maksettu kaudelle 2024! MYYDÄÄN TODELLA EDULLISESTI! TEE ROHKEASTI TARJOUS!

esfoy@kolumbus.fi
09678632

Myydään St. Laurence Golfin osake

Myydään osake.

Hintapyyntö: 900€
Päivi Honka
paivi.honka@gmail.com
0405334051

Ostetaan pelilippuja.

Ostetaan pelilippuja 5-10kpl.

Miki Söderlund
miki.soderlund@hotmail.com
0456500523

Haussa putteri

Etsin suht edullista putteria, joka olisi kuitenkin ihan kelpo kunnossa.

Joel Suominen
joel.suominen@icloud.com
0445309019

Ostan 10-20 kpl pelilippuja

Ostan 10-20 kpl pelilippuja, tarjoa.

Otto Tuominen
otttuominen@gmail.com
0445021212

Pelilippuja

Ostan pelilippuja, tarjoa.

Ando Gunnarsson
ando.gunnarsson@kolumbus.fi
0440 322422

Pelioikeus kaudelle 2024

Vuokrataan pelioikeus kaudelle 2024.

Hintapyyntö: 1000 €
Keijo Latvala
keijoj.latvala@gmail.com
0405627610

Golf-auto EZGO

Myydään EZGO golf-auto. Säännöllisesti huollettu, pidetty aina sisällä tallissa säilytyksessä. Bensiini käyttöinen, ja sisältää suojakatoksen. Hyvin pidetty, ajettu ja siisti. Ajotunteja n.400. Sijainti: Nordcenter. Hinta: 2200 €. Yhteystiedot: Reijo Sanero, sanero@kolumbus.fi, 0400402405

Hintapyyntö: 2200€
Reijo Sanero
sanero@kolumbus.fi
0400402405

Myyn TaylorMade Stealth väyläpuut 3 ja 5

Myyn vajaan kauden pelatut TaylorMaden Stealth väyläpuut 3 ja 5. Mailat ovat uudenveroiset. Varret Fujikura Ventus FW 5-R. Yhdessä 350€ tai erikseen 200€ per maila. Mailat ovat Lohjalla.

Hintapyyntö: 350€
Petri Heilanen
petriheilanen@gmail.com
0400 601652

Ostan pelilippuja

Ostan 10 kpl pelilippuja.

Mika Karilas
mika.karilas@elisanet.fi
0400602121

Golf bag

Golfbag mailoineen, sateenvarjo ja jokunen pallo.
Pinkit mailojen päät. Sopii hyvin aloittelijalle. Voin laittaa tarvittaessa kuvan.

Hintapyyntö: 120€
Birgit Ruuth
ruuthbirgit@gmail.com
0452080640

Pelioikeus kaudelle 2024

Vuokrataan pelioikeus kaudelle 2024.

Hintapyyntö: 1035€
Pia-Liisa Meriranta
pia-liisa.meriranta@hotmail.com
0400 426 144

Myydään osake

Myydään St. Laurence Golf Oy:n osake tai vaihtoiehtoisesti vuokrataan kyseisen osakkeen pelioikeus kaudelle 2024

Synnove Hesso
synnove.hesso@gmail.com
0400-814122

Jätä ilmoitus